Den přírodních věd v ZOO Brno

Již potřetí vás zveme do ZOO Brno, které opět pořádá Den přírodních věd ve spolupráci se Střední průmyslovou školou chemickou v Brně v rámci projektu Popularizace vědy a výzkumu v oblasti bioenergetiky.

Pozvánka na akci Den země

Zveme vás na chystanou akci „Den země“. Akce bude začínat v 8.00 hod. v prostorách Základní školy Velké Pavlovice a předpokládaný konec bude cca ve 14.00 hod. Akce se bude konat jak ve venkovních prostorách, tak uvnitř.

Rozhovor nejen o Českém čmelákovi v Rozhlasu Plus

Jan Nedělník z Výzkumného ústavu pícninářského, spol. s r. o. Troubsko hostem pořadu Studio Leonardo o integrované ochraně rostlin, kvalitě tuzemských potravin či o projektu Český čmelák, který uspěl v programu Vizionáři 2014.

Den fascinace rostlinami již potřetí!

Zveme vás již 20. května v rámci Dne fascinace rostlinami na akci Příroda známá i neznámá, která se uskuteční v prostorách společností Zemědělský výzkum, spol. s r.o. a Výzkumný ústav pícninářský, spol. s r.o.

Den otevřených dveří v CHI Žatec

Dne 18. června 2014 od 9h se v Chmelařském institutu konal Den otevřených dveří, kde byly v průběhu dne představeny výsledky výzkumu chmele, ukázky chorob a škůdců chmele, odrůdy a exkurze po pokusném pivovárku a další zajímavosti. Zároveň se zde prezentoval projekt Bioenergetika ZVT.